Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Nie dla Czadu - Ogólnopolska kampania prewencyjno - informacyjna
czwartek, 25 maja 2017
145 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Gmina Welzow
Prognoza pogody
E-kartki
Galeria zdjęć
Księga gości

Lokalne firmy

 

 

 

Lp.

Właściciel

Rodzaj działalności

Miejscowość

1.

Parulski Grzegorz,

Parulski Andrzej

Import – eksport art. przemysłowymi i spożywczymi

1) Kędzierzyn Koźle

  2) Szczawno.

2.

Żywień Janusz

Kupno – sprzedaż art. przemysłowych i chemicznych

Bytnica

3.

Sobczak Józef

Betoniarstwo – sprzedaż bloczków betonowych

Bytomiec

4.

Pańczuk Dawid

Zakład budowlany – murarstwo, tynkarstwo, dekarstwo

Bytomiec

5.

Szymonik Marcin

Firma Budowlana „MARCIN”

Bytomiec

6.

Karolewicz Katarzyna

Sklep wielobranżowy

Bytomiec

7.

Trzciński Janusz

„JANUSZBUD”

Chlebów

8.

Kieliszkowski Jacek

Zakład usługowo – produkcyjny w zakresie obróbki drewna

Chlebów

9.

Adamcewicz Mariusz

Zakład Usług Leśnych

Chlebów

10.

Kołoszyc Stanisław

Hurtownia art. przemysłowych

Cybinka ul. Dąbrowskiego 1

11.

Szejna Zdzisław

Eksport – import, handel stacjonarny art. spożywczymi i przemysłowymi, handel obwoźny

Gęstowice

12.

Terenda Tomasz

Handel, eksport – import, handel obwoźny

Gęstowice

13.

Terenda Monika

Przedsiębiorstwo handlowo – usługowe „TOTER”

Gęstowice

14.

Zając Grzegorz

Rożen folwark

Gęstowice

15.

Stelmaszczyk Krystyna

Sprzedaż detaliczna w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów, wyrobów tytoniowych

Gęstowice

16.

Siekierkowski Leszek

Usługi ogólnobudowlane

Gęstowice

17.

Karzycka Danuta

Zakład krawiecki „KARZYCKI”

Gęstowice

18.

Radkiewicz Adam

Zakład Usług Leśnych „ANNA”

Gęstowice

19.

Czwaniuk Marek

Przedsiębiorstwo wielobranżowe „Gran-Bud”, usługi ogólnobudowlane i transportowe

Granice

20.

Kapnik Krzysztof

Zakład Usług Leśnych

Granice

21.

Baszura Paweł

Sklep wielobranżowy

Grochów

22.

Płuciennik Andrzej

Kiosk spożywczy – sezonowy

Krosno Odrz.

23.

Leńczuk Adam

Punkt małej gastronomii

Krosno Odrz.

24.

Obiala Dariusz

Sklep spożywczo – przemysłowy

Krosno Odrz.

25.

Żak Grażyna

Sklep wielobranżowy

Krosno Odrz.

26.

Knoski Grzegorz

Zakład „Dom i tereny zielone”, handel materiałami budowlanymi i ogrodniczymi

Lubogoszcz

27.

Szymański Zbigniew

GETEIT

Lubogoszcz

28.

Łuszczek Łukasz

Firma Handlowa „COBRA”

Lubogoszcz

29.

Bartoszek Karol

Usługi Elektryczne

Lubogoszcz

30.

Sójka Mariusz

„FIrMA”

Maszewo

31.

Adamski Piotr

Części samochodowe

Maszewo

32.

Chmura Iwona

Indywidualna praktyka położnej środowiskowo – rodzinnej

Maszewo

33.

Hetmańczyk Zdzisław

Usługi Remontowo – Budowlane „JIMMY”

Maszewo

34.

Ciosek Agnieszka

Firma handlowa

Maszewo

35.

Podkościelny Piotr

Sklep Wielobranżowy (Wędkarski)

Maszewo

36.

Ratajczyk Zdzisława

Sklep wielobranżowy

Maszewo

37.

Schołtun Tomasz

Sprzedaż obuwia oraz pozostałych towarów prowadzona na straganach

Maszewo

38.

Kuśmierek Wiesław

Usługi leśne

Maszewo

39.

Syrewicz Szczepan

Zakład usługowo – handlowo – produkcyjny – usługi transportowe, kupno – sprzedaż trocin, zrąbków, wiórów, płyt wiórowych i pliśniowych

Maszewo

40.

Dzierżyński Wojciech

„WOJTAS” Usługi Transportowe

Maszewo

41.

Zalubowska Aneta

Sklep Spożywczo – Przemysłowy

Maszewo

42.

Wojtal Magdalena

Salon Fryzjerski

Maszewo

43.

Weryszko Adam

„JUST-TRANS”

Maszewo

44.

Łuszczek Andrzej

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe

Maszewo

45.

Nowak Mariusz

Grandmaniek

Maszewo

46.

Kuśmierek Tomasz

Zakład Usług Leśnych

Maszewo

47.

Kijewska Anna

Sklep wielobranżowy

Miłów

48.

Mieśnikiewicz Katarzyna

Studio fryzjerskie

Miłów

49.

Kurowiak Bogdan

Urządzenie zieleńców oraz usługi w zakresie leśnictwa

Osiecznica

50.

Janiszewski Marcin

„JANISZEWSKI”

Połęcko

51.

Filipek Krzysztof

„FIRMA”

Połęcko

52.

Nowak Ryszard

Handel okrężny art. rolno – spożywczymi i przemysłowymi, wyrobami tytoniowymi oraz runem leśnym

Połęcko

53.

Andrzejewska Barbara

Handel okrężny branży przemysłowej, spożywczej, art. pochodzenia zagranicznego

Połęcko

54.

Harnasz Piotr

Hodowla ryb i raków

Połęcko

55.

Przybyła Halina

Sklep spożywczo – przemysłowy

Połęcko

56.

Weryszko Mieczysław

Usługi Budowlane

Połęcko

57.

Gamalski Krzysztof

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych

Połęcko

58.

Stryjek Ryszard

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „HALA”

Połęcko

59.

Rybak Jacek

Sklep Spożywczo – Przemysłowy

Połęcko

60.

Benecki Jan

Usługi Budowlane

Połęcko

61.

Lis Mieczysław

Sklep wielobranżowy

Połęcko

62.

Lis Krystyna

Sklep wielobranżowy „Krysia”

Połęcko

63.

Rogowski Tomasz

ANA TOM SERWIS

Radomicko

64.

Kolus Anna – Maria

Gospodarstwo agroturystyczne

Radomicko

65.

Kolano Jolanta

Prywatny Gabinet Lekarski

Radomicko

66.

Kolano Jerzy

Przedsiębiorstwo Prywatne „MEDAR”

Radomicko

67.

Sadowska Agnieszka

Handel art. przemysłowymi i spożywczymi, produkcja odzieży roboczej

Radomicko

68.

Kornyluk Stanisław

Handel okrężny – warzywa i owoce

Radomicko

69.

Kolus Marek

Studio foto – expres

Radomicko

70.

Bosak Jerzy

Transport drogowy, przewóz materiałów, wynajem środków transportu

Radomicko

71.

Kukulski Józef

Zakład Usług Leśnych

Radomicko

72.

Kukulski Aleksander

Zakład Usług Leśnych

Radomicko

73.

Kukulski Jan

Zakład Usług Leśnych

Radomicko

74.

Buła Zbigniew

Zakład Usług Leśnych

Radomicko

75.

Kiraga Arkadiusz

Handel obwoźny: kupno i sprzedaż papierosów

Rybaki

76.

Sapikowski Robert

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ROBEX”

Rybaki

77.

Sapikowska Ewa

Sklep Wielobranżowy „EWA”

Rybaki

78.

Prokopowicz Jan

Obsługa prawna podmiotów gospod. i osób fizycznych w zakresie prawa polskiego i niemieckiego

Rybaki

79.

Sielka Marta

Producent Rękodzieła Spożywczego EKO-POL

Rybaki

80.

Bąba Robert

Sklep spożywczo – przemysłowy

Rybaki

81.

Leszczyński Roman

Zakład Usług Leśnych

Rybaki

82.

Szymonik Dariusz

Zakład Usług Leśnych

Rybaki

83.

Nowak Katarzyna

Sklep spożywczo – przemysłowy

Rzeczyca

84.

Budryko Elena

Obiekty noclegowe, turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania

Rzeczyca

85.

Zaleszczyk Jan

Zakład Usług Leśnych

Rzeczyca

86.

Szaj Wojciech

Zakład Usług Leśnych

Siedlisko

87.

Rękawek Marcin

Gospodarstwo Rolne

Skarbona

88.

Rękawek Ryszard

Gospodarstwo Rolne

Skarbona

89.

Instytut Ekologii Stosowanej dr hab. Wojciech Halicki

Badania naukowe z zakresu rolnictwa ekologicznego, ekologii leśnej, usługi projektowe oraz wykonawstwo urządzeń i obiektów budowlanych z zakresu ochrony środowiska

Skórzyn

90.

Kubica Kazimierz

Produkcja mebli

Skórzyn

91.

Grzelak Magda

Salon Frzyjerski „MATRIX”

Skórzyn

92.

Leśko Dawid

Sklep odzieżowy „Aga”

Skórzyn

93.

Pawłowska Zofia

Sklep ogólno – spożywczy

Skórzyn

94.

Jarocki Kazimierz

Transport towarowy pojazdami uniwersalnymi

Skórzyn

95.

Przybyła Marek

Transport towarowy pojazdami uniwersalnymi

Skórzyn

96.

Przybyła Danuta

Pośrednictwo Handlowe

Skórzyn

97.

Ibsz Tadeusz

Usługi leśne – szkółkarstwo, gospodarka leśna

Skórzyn

98.

Kusza Kazimierz

Handel i usługi transportowe

Skórzyn

99.

Leśko Natalia

Przesiębiorstwo Handlowo - Usługowe

Skórzyn

100.

Pilarski Artur

Usługi transportowe, przerób drewna na wióry, usługi leśne

Skórzyn

101.

Pilarski Krzysztof

„DREWPOL” – zrąbkowanie drewna

Skórzyn

102.

Kołoszyc Jan

Warsztat elektryczny – instalacje

Skórzyn

103.

Niemiec Sławomir

Zakład Usług Leśnych

Skórzyn

104.

Ibsz Rafał

Zakład Usług Leśnych

Skórzyn

105.

Stankiewicz Artur

Zakład Usług Leśnych

Skórzyn

106.

Lembowicz Stefan

Zakład Usług Leśnych

Skórzyn

107.

Lembowicz Jacek

Zakład Usług Leśnych

Skórzyn

108.

Lembowicz Danuta

Usługi Leśne

Skórzyn

109.

Kubica Janusz

Zakład Usług Leśnych

Skórzyn

110.

Kubica Irena

Usługi Leśne

Skórzyn

111.

Leroy Olga

Doradztwo, pośrednictwo

Trzebiechów

112.

Leroy Frederick

„FREGAL”

Trzebiechów

113.

Kukulski Sylwester

Budownictwo, Dekarstwo, Izolacjie

Trzebiechów

114.

Cybulski Adrian

Budownictwo, Dekarstwo, Izolacje

Trzebiechów

115.

Ogiejko Mirosław

Usługi Ratownictwa Medycznego

Trzebiechów

116.

Małyszko Regina

Handel detaliczny art. spożywczymi i przemysłowymi

Trzebiechów

117.

Makowski Grzegorz

Zakład Usług Leśnych

Trzebiechów

118.

Chojnowski Ryszard

Sklep spożywczo – przemysłowy

Zielona Góra

UG Maszewo
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Rodzina 500+
PROGRAM USUWANIA AZBESTU I WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST Z TERENU GMINY MASZEWO NA LATA 2015-2032
Biuletyn Informacji Publicznej
System Informacji Przestrzennej Gminy Maszewo
Internetowy System Wyszukiwania Osób Pochowanych - Cmentarz Komunalny Maszewo
Odra - Nysa - Bóbr
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Ziemia Lubuska
Starostwo Powiatowe Krosno Odrzańskie
Zespół Szkół w Maszewie
Przedszkole Maszewo
Lubuskie Centrum Obsługi Inwestora
Euroregion SNB
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Enea
PGNiG
EWE
Jesteś naszym
- 0217744 -
gościem
Urząd Gminy Maszewo, Maszewo 71, 66-614 Maszewo, pow. krośnieński, woj. lubuskietel.: 68 383 13 21, 68 383 13 76, 68 383 13 83, 68 383 50 00, 68 383 50 05 , fax: 068 383 13 83, email: sekretariat@maszewo.net.pl, http://maszewo.net.plNIP: 926-15-83-991, Regon: 000544740
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x